Start Aktualności
Aktualności

Zawieszenie strajku nauczycieli.

Email Drukuj PDF

Od soboty, 27 kwietnia od godz. 6 rano Związek Nauczycielstwa Polskiego zawiesza ogólnopolski strajk.

Od poniedziałku 29.04.2019 r. zajęcia dydaktyczne w naszej szkole odbywać się będą zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Dyrektor - Joanna Niedźwiecka

 

Kolejne dni strajku

Email Drukuj PDF

 

W szkole jest prowadzona w dalszym ciągu akcja strajkowa. W dniach 25.04.2019 oraz 26.04.2019 organizowane są zajęcia opiekuńcze. Przywozy i dowozy uczniów tak jak w dniu dzisiejszym.

 

Informacja o strajku

Email Drukuj PDF

 

Na chwilę obecną strajk w naszej szkole trwa nadal. W środę 24.04.2019 r. Uczniowie będą mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach opiekuńczych, prowadzonych przez nauczycieli, którzy zdecydowali się nie kontynuować akcji strajkowej.

Z poważaniem dyrektor PSP w Gidlach - Joanna Niedźwiecka

 

Protest nauczycieli - zajęcia lekcyjne

Email Drukuj PDF

Informujemy, że od dnia 24.04.2019 roku będą zorganizowane zajęcia dla uczniów. Po ustaleniach z zarządem ZNP podamy informację czy będą to zajęcia lekcyjne czy opiekuńczo - wychowawcze.

 

STRAJK

Email Drukuj PDF

Drodzy Państwo Z uwagi na to, że nie doszło do porozumienia między związkowcami i przedstawicielami Rządu, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, w naszej szkole rozpoczyna się STRAJK. Od dnia 08.04.2019r.nie jestem w stanie zapewnić należytej opieki uczniom naszej szkoły. Dyrektor szkoły.

 


Strona 1 z 44