Start Aktualności
Aktualności

Sezon wycieczkowy rozpoczęty.

Email Drukuj PDF

Uczniowie klasy siódmej 19 września wyruszyli na spotkanie z przygodą. Spędzili, wraz z wychowawcą, p. Anną Surlej oraz opiekunem p. Edytą Warzybok, trzy wspaniałe dni w Górach Opawskich. Ta niezapomniana wyprawa urozmaicona była atrakcyjnymi zajęciami. W pierwszym dniu, zaraz po zakwaterowaniu, uczniowie poszukiwali złota metodą tradycyjnego płukania. Dzięki przepięknej pogodzie mogli korzystać ze wszystkich boisk na świeżym powietrzu w ośrodku sportowym Banderoza. Drugi dzień rozpoczęła wyprawa pieszo na Górę Chrobrego, po obiedzie młodzież strzelała z łuku pod okiem profesjonalnej zawodniczki miejscowego klubu łuczniczego. Wieczorne ognisko oraz rajd z pochodniami w urokliwy sposób zakończyły wyczerpujący, pełen wrażeń dzień.Trzeci dzień pobytu rozpoczęliśmy od gry w plenerze "Wyspa Skarbów". Uczniowie podzieleni na grupy, szukali wskazówek w terenie, dzięki którym, dotarli do celu - skarbu. Po tych emocjonujących zawodach, wyruszyliśmy do centrum Głuchołaz, gdzie weszliśmy krętymi schodami na basztę obronną, skąd podziwialiśmy piękne widoki okolicznych gór. Po obiedzie, zmęczeni, ale wszyscy bardzo zadowoleni wyruszyliśmy w drogę powrotną do Gidel.

Zdjęcia - kliknij na WIĘCEJ

Więcej…
 

Zebranie z rodzicami

Email Drukuj PDF

Zebranie z rodzicami


odbędzie się

24 września 2018 o godz. 17.00

 

Serdecznie zapraszamy.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

 

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się dnia 03.09.2018 r. (poniedziałek):

  • 9.00 – Msza Św. w Kościółku p.w. Św. Marii Magdaleny
  • 10.00 – Inauguracja roku szkolnego

 

Dowóz uczniów:

7.10 - Zabrodzie, Graby
7.30 - Huby Ciężkowice
7.35 - Szkoła Ciężkowice
7.45 – Wojnowice
7.50 – Górka
8.05 – Borowa
8.10 - Skrzypiec
8.20 – Stęszów
8.40 – Włynice
8.45 - Ojrzeń

Serdecznie ZAPRASZAMY.

 

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Email Drukuj PDF

 

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

KLIKNIJ Tutaj

 

Sukces Konrada!

Email Drukuj PDF

Nasz wychowanek, Konrad Dziuba, oprócz bardzo dobrych wyników w nauce oraz wzorowego zachowania, może pochwalić się imponującymi wynikami w dziedzinie sportu poza szkołą. Jest on młodym, dobrze zapowiadającym się siatkarzem. Konrad trenuje systematycznie i jest zawodnikiem ECO-TEAM AZS 2020 Częstochowa w kategorii Młodzików, gdzie z drużyną grał w  lidze Młodzików w woj śląskim. W sezonie 2017/18 jest również zawodnikiem klubu LKPS BOROWNO SP Stary Broniszew, gdzie w kategorii minisiatkówka czwórki chłopców rocznik 2005 bierze udział w Ogólnopolskim Turnieju Kinder+Sport. Po pokonaniu bez porażki 40 zespołów chłopcy dostali się do finału turnieju woj. śląskiego i zdobyli 3 miejsce. Dzięki bardzo dobrym wynikom dostali się z listy rezerwowej do ścisłego finału Polski Kinder +Sport w kategorii-czwórki chłopców-Turniej finałowy odbędzie się w dn. 6-8 lipca 2018 r. w Zabrzu. Konrad z kolegami będzie grał w grupie 32 najlepszych zespołów z Polski (z każdego województwa 2 najlepsze zespoły) i powalczą o jak najlepsze miejsce. Po testach sprawnościowych w Będzinie i ocenie całokształtu wyników sportowych nasz uczeń otrzymał powołanie do kadry Polski w swojej kategorii wiekowej! Gratulujemy! Jesteśmy dumni. Życzymy powodzenia w karierze sportowej.

 


Strona 1 z 40