Start Aktualności Dzień Nauczyciela 2017

Dzień Nauczyciela 2017

Email Drukuj PDF

To niezwykłe wydarzenie zgromadziło w sali gimnastycznej wielu zaproszonych gości, wśród których znaleźli się - Przewodniczący Rady Rodziców Marcin Bojarski, członkowie Rady Rodziców, Anna Natywa i Michał Woldan, rodzice, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni szkoły oraz uczniowie.
Okolicznościowe przemówienie prowadzących akademię uczniów klasy szóstej oraz piosenka w wykonaniu uczennic klasy 4a wprowadziły wszystkich w nastrój skłaniający do refleksji nad zawodem nauczyciela, nad jego istotą.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Joanna Niedźwiecka, która w swoim przemówieniu mówiła o tym, jak trudny jest zawód nauczyciela, i jakiego wymaga poświęcenia. Podziękowała wszystkim nauczycielom za zaangażowanie w pracę dydaktyczno-wychowawczą, a także za sumienne wypełnianie pozostałych obowiązków.  Szczególne osiągnięcia w pracy zasłużyły na nagrodę dyrektora. W tym roku szkolnym wyróżnienia otrzymali: mgr Anna Dąbrowska, mgr Teresa Molenda i mgr Ewa Strączyńska-Kluźniak.Ciepłe słowa oraz życzenia skierował do nauczycieli Przewodniczący Rady Rodziców, pan Marcin Bojarski, wręczając na ręce pani Dyrektor piękny bukiet kwiatów.Oficjalną część zakończyła piosenka w wykonaniu dziewczynek z klasy czwartej.Następną atrakcją dla zgromadzonych był program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy szóstej. Młodzi aktorzy w zabawny sposób przedstawili jeden dzień z życia szkoły, widziany oczami sprzątaczek oraz uczniów. Scenki przypadły widowni do gustu. Śmiechu było co niemiara! Występ nagrodzono gromkimi brawami. Na zakończenie głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy w imieniu całej społeczności szkolnej, życząc sukcesów w dalszej pracy zawodowej, wyrazili ogromną wdzięczność za codzienną pracę i wsparcie w rozwoju. Część artystyczną przygotowała pani Anna Surlej, a oprawę muzyczną pan Paweł Ojrzyński.

DSCF4788.JPG DSCF4788.JPG DSCF4788.JPG
DSCF4788.JPG DSCF4788.JPG