Start Aktualności Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

Email Drukuj PDF

Dzień Mamy i Taty stał się okazją do zorganizowania w naszej szkole, odbiegającej od tradycyjnej akademii, uroczystości pt. „Dzień Rodziny”. Uczniowie w sali gimnastycznej w obecności swoich rodziców, przewodniczącego Rady, nauczycieli prezentowali przygotowane pod fachowym okiem wychowawców różne skecze, piosenki, układy taneczne, wiersze o tematyce okolicznościowej i humorystycznej. Klasy pierwsze skupiły się w swym programie na okazaniu wdzięczności i podziękowań dla swych rodziców. Nie zabrakło drobnych upominków zrobionych własnoręcznie przez uczniów. W konkursach i zabawach, które przygotowały klasy trzecie, uczniowie uczestniczyli wspólnie z rodzicami. Klasy starsze zobaczyliśmy w scenkach satyrycznych, piosenkach disco polo, pokazach tańca gimnastycznego. W drugiej części uroczystości nagrodzeni zostali najlepsi sportowcy naszej szkoły wyłonieni podczas Dnia Sportu.

Dzień Rodziny, który odbył się 25 maja, stał się wspaniałą okazją do wspólnego miłego spędzenia czasu. Uczniowie z dumą prezentowali swoje umiejętności i talenty przed najważniejszą publicznością – rodzicami.