Start Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

Email Drukuj PDF

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

ROK SZKOLNY 2014/2015

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Uczniowie

(klasa)

Terminarz zajęć

Częstotliwość

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

1.

Bednarz  Anna

 

Poniedziałek 7.30 – kl.VI a,b

Wtorek godz.7.30 – kl.VI a,b

Środa godz.11.55 - kl.III

 

 

 

 

 

2.

Dąbrowska Anna

Poniedziałek kl.IV 1 lekcja

Środa, kl.V 7 lekcja

Kl.IV

Kl.V

Poniedziałek

Środa

raz w tygodniu

3.

Urszula Depta

Koło j.niemieckiego

kl. V

Wtorek

Czwartek

2 razy w tyg.

4.

Dębska - Bartnik Aleksandra

Zaj. logopedyczne

Zaj.indyw. z uczniami

Poniedziałek

W każdym tygodniu

5.

Dziegieć Olga


Zajęcia plastyczne

kl.V

Środa 1340

2 razy w miesiącu

6.

Flasza Wanda

Koło ekologiczne

kl.IV

Poniedziałek 6 godz. lek.

 

7.

Gołdon Joanna

 

 

4 lekcje w-f dla klasy Ia w związku z programem ,,Mały Mistrz”

Przygotowanie do zawodów i zawody sportowe

 

Kl. Ia

 

 

 

 

 

Wtorek 5 godz.lek.

 

 

 

 

 

 

 

wg kalendarza zawodów

8. Kowalska Agnieszka

Zajęcia świetlicowe

Zajęcia świetlicowe

Piątek 1400-1600

Co tydzień 2 godz.

9. Matyjaszczyk Ewa

Zaj.wyr. z jęz.polskiego

 

 

Zaj.rozw. z jęz. polskiego

kl.VIa,VIb

Środa 8godz. lek.

2 razy w miesiącu

2 razy w miesiącu

10. Molenda Teresa

Zaj.dyd. wyrównawcze

 

 

 

Kółko ortograf.

kl.II

Wtorek 5godz. lek.

Środa 5godz.lek.


11. Niedźwiecka Joanna

Koło historyczne – forma wyjazdowa


 

 

12.

Ojrzyński  Paweł

 

Szkolne Koło Komputerowe

Szkolny Zespół Wokalny

Kl. IV-VI

Kl. IV-V

Czwartek – 8godz. lek.

Wtorek – 8godz. lek.

zgodnie z harmonogramem zajęć

13. Ostojska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze

 

 

 

Koło plastyczne

kl. Ia

Środa 5godz.lek

Poniedziałek 5godz.lek.


14.

Pachulski  Janusz

Udział w zawodach sportowych

 

 

 

wg kalendarza imprez sportowych

15.

Pilarska  Iwona

Koło teatralne ,,Ziarenko”

Przygotowanie do I Komunii

 

 

 

V-VI

II

Piątek

Piątek

Raz w tyg.

Raz w tyg.

16. Ratkowska Grażyna

Wtorek kl.IV

Środa kl.V, kl.III

Czwartek kl.VI a,b

Kl.III

Kl.IV.

Kl.V

Kl.VI

 

 

 

Co tydzień

Kl.III 6 godz.lek.

Kl.IV, godz. 0

KL.V, godz. 0

Kl.VI, godz. 0

17. Resel Bożena

Zaj. świetlicowe

Zaj. świetlicowe

Środa 1300 - 1400

Czwartek 1335-1445

Co tydzień 2 godz.

18. Ślęzak Barbara Piątek kl.IV 2 godz. lek.

Kl.IV

19.

Strączyńska - Bartnik Ewa

Środa, 5godz.lek.

Piątek, 5 godz. lek. Kl.Ib,

Koło matematyczne

Ib

 

Ib

20.

Surlej Anna

Zaj. wyr.

 

 

Zaj.rozw.

VIa,b

Kl.V

Wtorek 8godz.lek.

Wtorek 7godz. lek.

2 razy w miesiącu

2 razy w miesiącu

21.

Tarnowska Marzanna

Zaj. indyw. z uczniami

 

 

 

Zaj.indyw. z uczniami

 

 

30.08.2013

14.10.2013

28.10.2013

04.11.2013

18.11.2013

25.11.2013

02.12.2013

09.12.2013
Poprawiony: czwartek, 23 października 2014 20:55