Strona Internetowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Gidlach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

Email Drukuj PDF

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

ROK SZKOLNY 2013/2014

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Uczniowie

(klasa)

Terminarz zajęć

Częstotliwość

Zajęcia wyrównawcze

(termin, klasa)

Zajęcia rozwijające uzdolnienia (termin,klasa)

 

 

1.

Bednarz  Anna

 

Zaj. wyr. kl. II - piątek 5 godz. lek

Zaj. wyr. z mat. kl. IV - poniedziałek 7 godz. lek.

Zaj. wyr. kl. VI - czwartek 7 godz. lek.

Koło  matematyczne Kl.V-VI - środa 7 godz. lek.

Koło teatralne Baśniowe Ludki - piątek  1600-1800

Kl. II

Kl.IV

 

 

 

co 2 tydzień 2 i 4 piątek marca

 

2. Choryłek Magdalena

Zajęcia wyrównujące

Kl.III - środy wg terminarza

I półrocze 18.09.2013 25.09.2013 02.10.2013 09.10.2013 16.10.2013 23.10.2013 30.10.2013 06.11.2013 13.11.2013 20.11.2013

II półrocze 05.02.2014 12.02.2014 19.02.2014 26.02.2014 05.03.2014 12.03.2014 19.03.2014 26.03.2014 09.04.2014 23.04.2014

 

 

3.

Dąbrowska Anna

Zajęcia wyrównawcze kl. IV - czwartek 7 godz. lek.

Zajęcia wyrównawcze kl. VI - czwartek 6 godz. lek.

 

 

 

 

Kl. IV

 

Kl. VI

czwartek

– 7 g. l

 

czwartek

- 6 g. l

 

raz w tygodniu

 

raz w tygodniu

4.

Urszula Depta

Jęz. niemiecki kl.IV - w każdy wtorek kl. IV

 

 

 

5.

Dziegieć Olga

 

 

 

Koło plastyczne

poniedziałek - 7godz. lek.

wg terminarza

 

 

Kl.IV-Kl.VI

I półrocze 30.08.2013 14.10.2013 28.10.2013 04.11.2013 18.11.2013 25.11.2013 02.12.2013 09.12.2013

II półrocze 03.02.2014 17.02.2014 03.02.2014 17.02.2014 10.03.2014 17.03.2014 07.04.2014 28.04.2014 12.05.2014 26.05.2014

 

 

 

 

 

 

6.

Flasza Wanda

 

 

 

 

 

Koło ekologiczne

piątek 7 godz. lek.

Kl. Va

 

 

 

 

 

Kl. VI

I półrocze 06.09.2013 20.09.2013 04.10.2013 18.10.2013 08.11.2013 22.11.2013 06.12.2013 20.12.2013 17.01.2014

I półrocze 13.09.2013 27.09.2013 11.10.2013 25.10.2013 15.11.2013 29.11.2013 13.12.2013 10.01.2014

II półrocze 07.02.2014 21.02.2014 07.03.2014 21.03.2014 04.04.2014 25.04.2014 16.05.2014 30.05.2014 13.06.2014

II półrocze 14.02.2014 28.02.2014 14.03.2014 28.03.2014 11.04.2014 09.05.2014 23.05.2014 06.06.2014 20.06.2014

 

 

7.

Joanna Gołdon

 

 

Zawody i przygotowanie do zawodów (dziewczęta kl. IV-VI) - poniedziałek 7 godz. lek

 

 

Kl. IV - VI

 

 

 

 

8. Kowalska Agnieszka

Wyjazdy na basen

Zajęcia świetlicowe

kl. I - III

kl. IV - VI

wg terminarza
9. Matyjaszczyk Ewa

Zaj. wyr. z jęz. polskiego

kl. Va - wtorek 6 godz. lek. (co 2 tydzień)

kl. Vb - czwartek 7 godz. lek. (co 2 tydzień)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaj. rozwijające z jęz. polskiego od II semestru

kl. Va, Vb - wtorek 7 godz. lek. (co 2 tydzień)

kl. Va i Vb

Zaj. wyr.-kl.Va 11.02.2014 25.02.2014 11.03.2014 25.03.2014 08.04.2014 22.04.2014 06.05.2014 20.05.2014 03.06.2014 17.06.2014

 

Zajęcia rozwijające kl.Va i Vb

04.02.2014 11.02.2014 18.02.2014 15.04.2014 29.04.2014 13.05.2014 27.05.2014 10.06.2014 24.06.2014

Zaj. wyr.-kl.Vb 06.02.2014 20.02.2014 06.03.2014 20.03.2014 03.04.2014 17.04.2014 15.05.2014 29.05.2014 12.06.2014 26.06.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Matyjaszczyk Danuta Zaj. dydaktyczno-wychowawcze z matematyki Kl. Va i Vb

I półrocze 11.09.2013 25.09.2013 09.10.2013 23.10.2013 06.11.2013 20.11.2013 04.12.2013 18.12.2013 15.01.2014

II półrocze 12.02.2014 26.02.2014 12.03.2014 26.03.2014 09.04.2014 30.04.2014 14.05.2014 28.05.2014

11. Molenda Teresa

Zaj. wyr. z edukacji matemat. i polonist. - środa 5 godz. lek.

Zaj. kor.-kopensacyjne - czwartek 5 godz. lek.

kl. I co tydzień
12. Niedźwiecka Joanna Koło historyczne - wtorek 7 godz. lek. kl.Va i Vb

I półrocze 24.09.2013 08.10.2013 22.10.2013 05.11.2013 19.11.2013 03.12.2013 17.12.2013

II półrocze 14.01.2014 04.02.2014 18.02.2014 04.03.2014 18.03.2014

 

13.

Ojrzyński  Paweł

 

Szkolne Koło Komputerowe

Szkolny Zespół Wokalny

 

Kl. IV-VI

 

wtorek – 7 godz. lek.

czwartek – 7godz. lek.

co 2 tydzień

 

co tydzień

14. Ostojska Małgorzata Zajęcia wyrównawcze - wtorek 6 godz. lek. Kółko ortograficzne - wtorek 5 godz. lek. kl. III co tydzień

15.

Pachulski  Janusz

Wyjazdy na basen

kl. I -VI

Mini piłka nożna kl.I - III - piątek 6 godz. lek.

 

 

 

co tydzień

 

 

16.

Pilarska  Iwona

Przygotowanie do I Komunii św. - środa 6 godz. lek.

 

 

Koło teatralne „Ziarenko ”

Zajęcia świetlicowe

Kl.II

 

Kl. IV-VI

 

kl. I - VI

 

 

 

co tydzień

17. Ratkowska Grażyna Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

kl. II-III

kl. IV-VI

ponied. kl.II - 12.50-13.20

środa kl.III - 12.50-13.20

wtorek kl.IV - 13.40-14.10

ponied. kl.V - 13.40-14.10

środa kl.VI - 14.15-15.15

co tydzień
18. Resel Bożena

Zajęcia świetlicowe

wtorek 12.40-13.40 środa 14.15-15.15

kl. I - VI co tydzień

 

 

 

 

19.

Surlej Anna

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl.V - środa 7 godz. lek.

 

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl.IV - piątek 6 godz. lek.

 

 

 

 

Koło języka angielskiego kl.V - środa 7 godz. lek

 

 

 

 

Zaj.wyr. kl.V 05.02.2014 19.02.2014 05.03.2014 19.03.2014 02.04.2014 30.04.2014 14.05.2014 28.05.2014 11.05.2014 25.05.2014

 

Koło zaint.kl.V 12.02.2014 26.02.2014 12.03.2014 26.03.2014 09.04.2014 23.04.2014 07.05.2014 21.05.2014 04.06.2014 18.06.2014

 

co tydzień

 

20.

Tarnowska Marzanna

Logopedia

poniedziałek - 13.45-14.15

 

 

 

 

co tydzień

 

30.08.2013

14.10.2013

28.10.2013

04.11.2013

18.11.2013

25.11.2013

02.12.2013

09.12.2013
Poprawiony: środa, 05 marca 2014 12:47