Start Aktualności Ważny komunikat

Ważny komunikat

Email Drukuj PDF

Komunikat Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Józefa Piłsudskiego w Gidlach

z dnia 24 października 2020r.

 

 

W związku z koniecznością zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, niezbędne stało się wprowadzenie  na terenie całej Polski nauczania zdalnego. W dniach od 26 października 2020r. do 6 listopada 2020r.  rozpoczynamy nauczanie hybrydowe.

Wszystkie klasy IV-VIII przechodzą na nauczanie zdalne.

W pierwszym etapie  edukacyjnym:  klasy I-III zajęcia prowadzone są stacjonarnie na terenie szkoły, zgodnie  z obowiązującym planem. Uczniowie pierwszego etapu edukacyjnego objęci będą opieką w świetlicy szkolnej i działać będzie dla nich stołówka szkolna.

 

Drodzy Uczniowie!  Życzę Wam zdrowia, wytrwałości i owocnej nauki. Miejmy nadzieję, że czas zdalnego nauczania szybko się skończy i wrócimy do szkoły w dobrej kondycji  i z nowymi siłami! Dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo.  Jestem przekonana, że wspólne, odpowiedzialne działania ograniczą ryzyko oraz pozwolą wkrótce na funkcjonowanie szkoły w trybie stacjonarnym.

Proszę Rodziców o śledzenie bieżących informacji w dzienniku elektronicznym oraz na stronie www szkoły i  zapoznanie się z procedurami obowiązującymi podczas nauki zdalnej.  We wszelkich sprawach kontaktujemy się przez dziennik elektroniczny lub telefonicznie ze szkołą.

 

Dyrektor szkoły

Gabriela Gawrońska