Start Aktualności Ważny komunikat

Ważny komunikat

Email Drukuj PDF

Komunikat Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Józefa Piłsudskiego w Gidlach

z dnia 24 października 2020r.

 

 

W związku z koniecznością zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, niezbędne stało się wprowadzenie  na terenie całej Polski nauczania zdalnego. W dniach od 26 października 2020r. do 6 listopada 2020r.  rozpoczynamy nauczanie hybrydowe.

Wszystkie klasy IV-VIII przechodzą na nauczanie zdalne.

W pierwszym etapie  edukacyjnym:  klasy I-III zajęcia prowadzone są stacjonarnie na terenie szkoły, zgodnie  z obowiązującym planem. Uczniowie pierwszego etapu edukacyjnego objęci będą opieką w świetlicy szkolnej i działać będzie dla nich stołówka szkolna.

 

Drodzy Uczniowie!  Życzę Wam zdrowia, wytrwałości i owocnej nauki. Miejmy nadzieję, że czas zdalnego nauczania szybko się skończy i wrócimy do szkoły w dobrej kondycji  i z nowymi siłami! Dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo.  Jestem przekonana, że wspólne, odpowiedzialne działania ograniczą ryzyko oraz pozwolą wkrótce na funkcjonowanie szkoły w trybie stacjonarnym.

Proszę Rodziców o śledzenie bieżących informacji w dzienniku elektronicznym oraz na stronie www szkoły i  zapoznanie się z procedurami obowiązującymi podczas nauki zdalnej.  We wszelkich sprawach kontaktujemy się przez dziennik elektroniczny lub telefonicznie ze szkołą.

 

Dyrektor szkoły

Gabriela Gawrońska

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Informacje dla rodziców

Informacje dla uczniów