Start Archiwum

Akcja bezpieczny Internet

Email Drukuj PDF

Plakat do akcji Bezpieczny  InternetW tym roku nasza szkoła już po raz drugi przystąpiła do konkursu „3…2…1… Bezpieczny Internet na start!”. Konkurs jest organizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Dziecko w sieci” i ma celu edukację w zakresie zasad bezpiecznego korzystania z Internetu.

Projekt „3…2…1…Internet…” to wspólne przedsięwzięcie Fundacji „Dzieci Niczyje” oraz firmy Microsoft na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów.
Uczniowie kl. IV – VI naszej szkoły w okresie od grudnia do lutego będą uczestniczyć w cyklu zajęć edukacyjnych, przeplatanych projekcją atrakcyjnych kreskówek, poświęconych różnym formom internetowych zagrożeń. Przygody bohaterów kreskówek komentowane są przez Krzysztofa Hołowczyca – ambasadora programu „3…2…1…Internet!”.
Podsumowaniem projektu będą obchody Dnia Bezpiecznego Internetu, zaplanowane na 19 lutego 2010r.