Start

Zdalne nauczanie w PSP w Gidlach

Email Drukuj PDF

Szanowni Rodzice,
od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III, przechodzimy na nauczanie zdalne. Jednocześnie informuję, że do 29 listopada br. zostaje przedłużone zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII. Nauka odbywa się zdalnie na platformie TEAMS, zgodnie z dotychczasowymi wytycznymi. Dodatkowym obowiązującym narzędziem do komunikacji jest dziennik elektroniczny Librus. Nauczanie zdalne będzie przebiegało zgodnie z planem lekcji.
Proszę rodziców klas I-III o zapoznanie się z organizacją pracy zdalnej, która jest zamieszczona na e-dzienniku i stronie szkoły.
Obowiązkiem każdego ucznia jest praca przy włączonej kamerce, gdyż jest to też podstawą oceny zaangażowania ucznia na lekcji. Informuję, że od poniedziałku, 9 listopada br. będzie funkcjonować świetlica szkolna dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.( służba zdrowia, służby mundurowe).
Świetlica będzie działać dla w/w dzieci od 8.00-14.00.
Ponadto nauczyciele świetlicy będą prowadzić konsultacje – pomogą dzieciom w odrabianiu lekcji zgodnie z harmonogramem. Proszę o indywidualny kontakt z nauczycielem w sprawie konsultacji.
Pani Agnieszka Misiewicz – wtorek – 12.30 -13.30 – klasa I
Pani Edyta Śliwakowska – poniedziałek – 15.00-16.00 – klasa IV b
Pani Agnieszka Karczewska – wtorek - 14.00 – 15.00 – klasa III
Pani Marzena Woldan – środa – 15.00-16.00 – klasa IV a
Pani Małgorzata Czarnecka – czwartek – klasa VII, a, b ( chemia)

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych będzie działać biblioteka szkolna zgodnie z grafikiem. Proszę o wcześniejszy kontakt ( za pomocą e-dziennika) z nauczycielem bibliotekarzem w celu wypożyczeń.

Konsultacje dla zdających egzamin ósmoklasisty!!!
W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych uczniowie klas ósmych mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji w małych grupach ( do 5 osób). Zainteresowani uczniowie kontaktują się w tej sprawie z wychowawcą lub umawiają się bezpośrednio z nauczycielem przedmiotu.

Proszę również zwracać uwagę na zachowania swoich dzieci, motywować ich do nauki i wspierać. Jeżeli zauważycie Państwo niepokojące zachowania wynikające z izolacji oraz innych problemów, proszę skorzystać z porady psychologa, pedagoga szkolnego, którzy są dostępni stacjonarnie i on-line zgodnie z grafikiem zamieszczonym na stronie szkoły i e-dzienniku.

W razie pytań, pojawiających się problemów proszę o kontakt ze szkołą lub z wychowawcą klasy.

Dyrektor Gabriela Gawrońska

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

Informacje dla rodziców

Informacje dla uczniów