Start Samorząd Uczniowski Samorząd Uczniowski PSP w Gidlach

Samorząd Uczniowski PSP w Gidlach

Email Drukuj PDF

Drodzy Uczniowie,
w związku z przejściem na naukę zdalną Samorząd Uczniowski naszej szkoły przekształca się w e-samorząd i będzie działał w sieci internetowej. Zapraszamy Was do odwiedzania naszego padletu. Znajdziecie nas pod adresem: https://padlet.com/ewa2208/yo1q5si7fgol1ww8
Jest to miejsce, w którym każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Zamieszczamy tam nie tylko gazetki i prezentacje dotyczące aktualnych wydarzeń, ale także ciekawe filmy, piosenki, propozycje prac plastycznych, gry i zabawy interaktywne. Macie możliwość wyrażenia swojej opinii na temat treści zamieszczanych na padlecie dzięki opcji polubienia.
A może ktoś z Was chciałby podzielić się czymś ciekawym z innymi uczniami za pośrednictwem padletu? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu z opiekunami SU za pośrednictwem dziennika Librus. Czekamy na Wasze opinie i propozycje. Pamiętajcie DZIAŁAMY WSPÓLNIE!

Drodzy Uczniowie zbliża się 11 listopada, czyli Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy Was do wspólnego świętowania za pośrednictwem naszego padletu. Przygotowaliśmy dla Was prezentację multimedialną, pieśni i piosenki patriotyczne, filmy edukacyjne, gry interaktywne i inne propozycje.

Pozdrawiamy
Opiekunowie SU
Ewa Strączyńska-Kluźniak
Urszula Depta

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Informacje dla rodziców

Informacje dla uczniów