Start Sport szkolny Tenis stołowy dziewcząt

Tenis stołowy dziewcząt

Email Drukuj PDF

Drużyna  dziewcząt  z PSP w Gidlach w dniu 31 października 2018 roku reprezentowała naszą gminę w Mistrzostwach Powiatu, które dobyły się w Hali Sportowej w Dobryszycach. W zawodach tych startowało pięć drużyn. Podopieczne Joanny Gołdon w składzie Dominika Tulejko, Martyna Tulejko, Katarzyna Gołdon i Oliwia Siemińska zajęły pierwsze miejsce pokonując takie drużyny jak  SP w Dobryszycach, SP nr 9 w Radomsku, SP nr 4 w Radomsku Tym samym awansowały do  Mistrzostw Rejonu Bełchatowskiego, które odbyły się 13 listopada  również w Dobryszycach. Dziewczęta zagrały bardzo dobrze. Rozegrały pięć meczy  i zajęły drugie, wysokie miejsce. Wywalczyły prawo startu w finałach wojewódzkich.  W dniu  27 listopada w Wieruszowie, w Finałach Województwa Łódzkiego, po rozegraniu meczy z: SP nr149 w Łodzi, SP w Gorzkowicach, SP Przygłowie,  SP w Białej Rawskiej, SP Sulmierzycach dziewczęta zajęły  ósme miejsce na dwanaście startujących drużyn.