Start UKS WATRA
UKS WATRA

XII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt WATRA CUP 2018

Email Drukuj PDF

W dniu 08.12.2018r (sobota) na hali sportowej w Kłomnicach odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt WATRA CUP 2018 Pod patronatem Wójta Gminy Gidle. W 100-lecie odzyskania Niepodległości  hasło turnieju brzmiało "Gramy dla Niepodległej". Współorganizatorami Turnieju byli Gmina Gidle i Publiczna Szkoła Podstawowa w Gidlach. Dziękujemy za wsparcie. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które zajęły następujące miejsca:

Kategoria 2011 i młodsze: I - UKS WATRA Gidle, II - UKS GOL Częstochowa, III - SP Rzerzęczyce,  Kategoria 2006 i młodsze: I - UKS Gol Częstochowa, II - KS Radomsko, III - UKS WATRA Gidle,      Kategoria 2003 i młodsze: I - UMKS Zgierz, II - UKS WATRA Gidle, III - Gmina Kłomnice, IV - UKS GOL Częstochowa

Więcej…
 

Realizacja programu "KLUB"

Email Drukuj PDF

Uczniowski Klub Sportowy WATRA Gidle  w 2017 roku pozyskał środki finansowe z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki na rozwijanie sportu dzieci i młodzieży. W ramach tych działań przystąpiliśmy do realizacji programu „Klub”, który polegał na zorganizowaniu zajęć piłki nożnej. W treningach udział wzięło 15 dziewczynek i 14 chłopców z przedziału wiekowego 7- 13 lat. Podczas zajęć dzieci mogły kształtować zdolności motoryczne, rozwijać umiejętności techniczne i taktyczne z zakresu piłki nożnej. Uczestnicy zajęć mogli w pełni zaspokoić swoje potrzeby w zakresie aktywności ruchowej, wykazać się we współzawodnictwie i rywalizacji sportowej w duchu fair play. W ramach realizacji programu „Klub” UKS WATRA pozyskał sprzęt sportowy (dwie bramki, kosz na piłki, piłki treningowe i turniejowe), który wykorzystany będzie do dalszych zajęć z dziećmi.

 

"Z podwórka na stadion" - Finał wojewódzki

Email Drukuj PDF

22.03.2017 zawodniczki UKS WATRA Gidle prezentowały powiat radomszczański w Wojewódzkim Finale Turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. W skład drużyny U-12 wchodziły Oliwia Grzegorczyk, Martyna Sprawka, Dominika Tulejko, Martyna Tulejko, Wiktoria Kucharska, Julia Małolepsza, Aleksandra Muskała, Nicole Mazur. Dziewczęta w swojej kategorii wiekowej wywalczyły III miejsce w województwie.

Więcej…
 

UKS Watra - Orliczek

Email Drukuj PDF

W roku szkolnym 2015/2016  UKS WATRA Gidle przystąpił do rozgrywek  Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.  We wrześniu rozpoczął  Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Orliczek. Jesienią rozegrał cztery turnieje w: Ostrówku, Sieradzu, Łodzi i Ostrówku. Po jesiennej rundzie  drużyna U-8 (roczniki 2006 i 2007) zajmowała miejsce II. 2 kwietnia rozegrany został finałowy turniej, w którym to zawodniczki UKS Gidle utrzymały swoja pozycję i zakończyły swoje zmagania na drugim miejscu. Po pięciu turniejach kolejność przedstawia się następująco: 1. UKS SMS Łódź, 2. UKS WATRA Gidle, 3. UKS OSTROWIA Ostrówek, 4. MUKS DARGFIL Tomaszów Mazowiecki.

Skład UKS WATRA: Cudak Zuzanna, Gołdon Katarzyna, Małolepsza Julia, Mariankowska Katarzyna, Siemińska Oliwia, Tulejko Martyna, Tulejko Dominika, Kutkowska Julia, Majdańska Martyna, Mazurek Iga, Kaszuwara Martyna, Politańska Natalia, Rudzka Amelia, Jurczyk Wiktoria

Trenerzy: Gołdon Joanna, Pietras Arkadiusz.

Zdjęcia - kliknij na Więcej

Więcej…
 

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Email Drukuj PDF

W dniach 30-31.03.2016r w Łodzi na stadionie ChKS odbyła się  XVI edycja Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Do Turnieju zgłoszonych zostało ponad 320 tysięcy dzieci, co stanowi kolejny rekordowy rok pod względem frekwencji. Dziewczęta z Gidel i Radomska wystartowały w finale województwa łódzkiego we wszystkich kategoriach wiekowych U-8 – PSP Gidle, U-10 – UKS WATRA Gidle, U-12 – KS STAL Radomsko.

Zdjęcia - kliknij na WIĘCEJ

Więcej…
 

Watra Cup 2013 zakończony

Email Drukuj PDF

VII Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt WATRA CUP 2013 Pod Patronatem Wójta Gminy Gidle zakończony. Turniej w dniu 14.12.2013r na Hali w Kłomnicach zorganizował Uczniowski Klub Sportowy WATRA Gidle przy współudziale Gminy Gidle i OZPN Piotrków Trybunalski. W turnieju wzięło udział 12 drużyn dziewcząt: 7 w kategorii 2002 i młodsze oraz 5 w kategorii 2004 i młodsze. Na zakończenie Turnieju mecz zagrały starsze dziewczęta z Akademii Piłkarskiej z Kłomnic z UKS WATRA Gidle (1:1). Duży sukces odniosła drużyna KS STAL Radomsko, która zwyciężyła w obu kategoriach wiekowych. Nasze dziewczęta uplasowały się na VII miejscu - 2002 i II miejsce dla 2004. Gratulacje dla naszych dziewcząt. Puchary i medale wręczali: Wójt Gminy Gidle - Krystyna Kubasiak, OZPN Piotrków Trybunalski - Wacław Urbański i Marek Łopatka, UKS WATRA - Janusz Pachulski.

Więcej…
 

II miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Orlika

Email Drukuj PDF

W dniu 03.10.2013r odbył się w Łodzi IV Finał Wojewódzki Turnieju Orlika o Puchar Premiera Tuska. Nasza drużyna zdobyła II miejsce w kategorii 10-11 dziewcząt ( w województwie łódzkim wystartowało w tej kategorii ponad 200 drużyn). Po wygranych eliminacjach gminnych, wojewódzkich, półfinałach wojewódzkich dotarliśmy do finału gdzie wygraliśmy 2 mecze: z Regnowem 3-0, z Niemojewem 3-2, a 1 przegraliśmy 03 ze Złotymi Piaskami.

Skład UKS WATRA: Maria Widera, Alicja Sokołowska, Aleksandra Kowalczyk, Nikola Góra, Weronika Kaczmarek, Aleksandra Szydziak, Zuzanna Witaszczyk, Agnieszka Bogacz, Martyna Sprawka.

W turnieju brały udział jeszcze: Milena Kowalska ( kontuzja), Aleksandra Kowalska.

Bramki dla WATRY strzelały: Aleksandra Sokołowska, Nikola Góra, Agnieszka Bogacz, Aleksandra Szydziak.

 

UKS WATRA

Email Drukuj PDF

 

Uczniowski Klub Sportowy WATRA


 

Uczniowski Klub Sportowy Watra działa od 2006r.

Prezesem Klubu jest Janusz Pachulski.

Więcej informacji na temat działalności klubu na stronie www.watragidle.futbolowo.pl

 

Podsumowanie sezonu 2011/2012

Email Drukuj PDF

Zawodniczki UKS WATRA Gidle w sezonie 2011/2012 brały udział w kilkudziesięciu turniejach różnego szczebla - od gminnych po ogólnopolskie. W trakcie rozgrywek grało w klubie około 60 dziewcząt w różnych kategoriach wiekowych.

Do największych osiągnięć Klubu należą:

1. W ramach rozgrywek PZPN i OZPN Łódź

-    Klubowe Mistrzostwa Juniorek Młodszych (1996/1998) – półfinały Boguszów Gorce - 13-16 miejsce w Polsce, 2 w województwie łódzkim

-    Halowe Mistrzostwa Juniorek Młodszych (1996/1998) – eliminacje Warszawa – 17-20 miejsce w Polsce

-    Halowe Mistrzostwa Polski Futsalu Dziewcząt (1999) – finały Kalisz – 7 miejsce w Polsce (najlepsza bramkarka – Oliwia Machnik)

-    Halowe Mistrzostwa Polski Futsalu Dziewcząt (2000) - finały Kalisz – 5 miejsce w  Polsce

-    Mistrzostwa Młodziczek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej (1999 i młodsze) – 6 turniejów finał Ostrówek - 2 miejsce w woj. łódzkim (najlepsza  strzelczyni – Julia Ciupa)

Więcej…
 

Prośba o pomoc

Email Drukuj PDF

Nasz klub UKS WATRA GIDLE bierze udział w projekcie "Szkółki Piłkarskie NIVEA".

Projekt składa się z kilku etapów. W pierwszym głosuje się na daną szkółkę poprzez powyższą stronę. Pierwsze 100 szkółek w rankingu, które zbierze najwięcej głosów kwalifikuje się do drugiego etapu, w którym każda szkółka otrzyma sprzęt sportowy, program treningowy Akademii Ajax Amsterdam oraz szkolenie dla trenerów. Następny etap to udział w turnieju piłkarskim.

Więcej informacji będzie można zasięgnąć na stronie internetowej: http://www.szkolkinivea.pl/

Głos na naszą szkółkę można oddawać raz dziennie. W zabawę może się zaangażować każdy (rodzina, znajomi). Wystarczy wejść na stronę: http://www.szkolkinivea.pl/ i się zarejestrować. Następnie odszukać naszą szkółkę: UKS Watra Gidle i oddać głos.

no_multithumb

Kliknij w baner aby oddać głos!!!

Bardzo dziękujemy za oddane głosy.

 

Turniej WATRA CUP 2011

Email Drukuj PDF

 

 

V Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt WATRA CUP 2011 przechodzi do historii. w Dniu 17.12.2011r na hali w Kłomnicach walczyło 20 drużyn w czterech kategoriach wiekowych. Miejsca w poszczególnych kategoriach:

Więcej…
 

Turniej Halowej Piłki Nożnej Kobiet

Email Drukuj PDF

W dniu 11.03.2012r w warszawie odbył się XI Ogólnopolski Wiosenny Turniej Halowej Piłki Nożnej Kobiet Pod Patronatem Burmistrza Dzielnicy Pragi Północ m.st. Warszawy . W turnieju wzięły udział 3 drużyny UKS WATRA: 1 rocznik 1999 i młodsze, 2 rocznik 2001 i młodsze. W starci z najlepszymi drużynami w Polsce – m.in. MUKS Praga Warszawa, Mazowia

Grodzisk Mazowiecki, Makowia Maków, Dargfil Tomaszów Mazowiecki – nasze dziewczyny zagrały na poziomie swoich możliwości. Udało się wygrać tylko 1 mecz: WATRA I – WATRA II – 1-0, bramkę strzeliła Olga Terka.

Więcej…
 

Halowy turniej klas 0 - 3

Email Drukuj PDF

W dniu 30.01.2012r w godz. 10.00-13.00 na sali gimnastycznej w Gidlach odbył się Halowy Turniej piłki Nożnej klas 0-3. Uczestniczyło w nim 45 zawodników ( 15 dziewcząt i  30 chłopców) z podziałem na 3 grupy: dziewczęta - 3 drużyny, chłopcy klas I-II - 3 drużyny, chłopcy klas III - 4 drużyny. Gra odbyła się systemem każdy z każdym. Było dużo zabawy i radości. Uczestniczyli uczniowie ze szkół: Ciężkowice, Pławno i Gidle. Wyniki pozostały w pamięci zawodników, dla organizatorów ważne było spędzenie przez dzieci wolnego czasu aktywnie i radośnie.

Zdjęcia - kliknij na Więcej

Więcej…
 

Klubowe Mistrzostwa Juniorek Młodszych

Email Drukuj PDF

W dniu 22.10.2011r w Gidlach zostały rozegrane eliminacje wojewódzkie Klubowych Mistrzostw Juniorek Młodszych (roczniki 1996/1998). Do rozgrywek przystąpiły: MUKS  Dargfil Tomaszów Mazowiecki i UKS WATRA Gidle. Po zaciętym meczu wygrał MUKS Dargfil 4 - 3 ( 2 - 1 ).

UKS WATRA wystąpił w składzie: Martyna Kardacz, Amanda Kotlarek, Anna Leszcz, Magdalena Leszcz, Anna Mariankowska, Katarzyna Sieradzka, Karolina Kubiak, Natalia Kaczmarczyk, Katarzyna Basińska, Magdalena Kowalska, Martyna Malinowska, Kinga Niegowska, Marta Karczewska, Beata Jeziorska, Aleksandra Frączyk.

Bramki strzelały: Martyna Malinowska-2, Magdalena Kowalska-1.

Obie drużyny wywalczyły awans do rozgrywek strefowych (międzywojewódzkich), w których będą grać mecze z drużynami z woj. Świętokrzyskiego.

 

 


Strona 1 z 2

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Informacje dla rodziców

Informacje dla uczniów